Navigácia

Obsah

Aplikácia Odvoz Odpadu – pomocník pre Vás

Typ: ostatné
odpadNainštalujte si aplikáciu “Odvoz Odpadu” priamo do mobilu v nastaveniach vyberte našu obec Vidiná a nastavte si deň a hodinu kedy Vás aplikácia upozorní na odvoz komunálneho alebo triedeného odpadu.

Vážení spoluobčania. V spolupráci s firmou ENVI-PAK prinášame aplikáciu s prehľadným harmonogramom odvozu odpadu pre našu obec. Zapnite si upozornenia a už nezabudnete naplniť alebo vyložiť kontajner na ulicu včas pred odvozom smetiarmi.

Pozrite harmonogram odvozu odpadu aj na https://odvoz-odpadu.eu/miesto/372

Nainštalujte si aplikáciu “Odvoz Odpadu” priamo do mobilu v nastaveniach vyberte našu obec Vidiná a nastavte si deň a hodinu kedy Vás aplikácia upozorní na odvoz komunálneho alebo triedeného odpadu.


Vytvorené: 11. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 11. 2. 2021 12:18
Autor: