Navigácia

Obsah

Jesenné upratovanie

Typ: ostatné
Plagát jesenné upratovanieObec Vidiná ako každoročne aj v roku 2022 organizuje na obvyklých miestach jesenné upratovanie. Pristavené veľkoobjemové kontajnery VOK sú určené pre občanov obce.

Obec Vidiná ako každoročne aj v roku 2022 organizuje na obvyklých miestach jesenné upratovanie. Pristavené veľkoobjemové kontajnery VOK sú určené pre občanov obce, nie pre podnikateľské subjekty, ktoré sú povinné zbavovať sa odpadov zo svojej činnosti v súlade so zákonom o odpadoch.

VOK-y sú určené pre občanov, ktorí sa prostredníctvom nich môžu bezplatne zbavovať objemového odpadu (napr. staré nábytky, okná dvere a pod). Do VOK-ov nesmú byť ukladané stavebné odpady (tie musí stavebník v súlade so stavebným rozhodnutím na vlastné náklady uložiť na riadenej skládke a mať doklad o ich likvidácii), elektroodpad, tráva, lístie, nebezpečný odpad a pod. 

Elektroodpadov sa môžu občania zbaviť v termíne od 29.09.2022 do 30.09.2022, keby bude prebiehať v obci zber takéhoto odpadu. Elektroodpad stačí vyložiť pred svoje nehnuteľnosti.


Vytvorené: 13. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 13. 9. 2022 08:03
Autor: