Navigácia

Obsah

MESIAC ÚCTY K STARŠÍM TROCHU INAK

Typ: ostatné
vitamínyObec Vidiná každoročne organizuje pre jubilantov slávnostné posedenie. Súčasná situácia nám nedovoľuje sa s nimi stretnúť osobne, avšak nezabudli sme na nich. Obec zabezpečila pre všetkých občanov v dôchodkovom veku vitamínové balíčky. V týchto dňoch sú prostredníctvom zamestnancov Obce Vidiná doručené vitamíny C, D a zinok. Veríme, že aj touto formou si zvýšia svoju imunitu a že sa nám všetkým podarí prekonať tieto ťažké chvíle. Už teraz sa tešíme na skoré stretnutie, či už to bude v Klube dôchodcov alebo na kultúrnych či športových podujatiach.

Celosvetová pandémia COVID-19 k pokoju vo svete rozhodne neprospieva. Mnoho ľudí prepadá panike, davová psychóza je v tomto smere kľúčový element. Je totiž veľmi tenká hranica medzi tým, čo je ešte racionálna úvaha v krízovej situácii a čo je iracionálne správanie sa. Je preto dôležité podotknúť, že prepadanie panike škodí nášmu zdraviu, pretože vedie k stresu, ktorý oslabuje našu imunitu. Buďte preto zodpovední voči svojmu telu, dodržiavajte opatrenia odporúčané autoritami a najmä zachovajte pokoj.

Vedenie obce želá všetkým občanom, aby ostali zdraví a prosím ich, aby ste sa správali zodpovedne, pretože iba tak to spolu zvládneme.


Vytvorené: 15. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 10. 2020 14:21
Autor: