Navigácia

Obsah

Kalendár akcií

01.06.2019

MDD so Včielkou Majou

Medzinárodný deň detí so Včielkou Majou vo Vidinej

Obec Vidiná a Materská škola u Veveričky vo Vidinej pozývajú všetky deti osláviť ich sviatok na futbalové ihrisko vo Vidinej. Deti zažijú zábavu so Včielkou Majou, zaspievajú si spolu so Šaškou Baškou a s pirátom Goranom a pirátkou Elizabeth sa porozprávajú o ich histórii, zvykoch či obľúbených pirátskych jedlách. Pre deti je pripravený bohatý sprievodný program: maľovanie na tvár, tvorivé dielne, skákacie atrakcie, stan s detským klubom a občerstvením, futbalový zápas rodičov s deťmi a spoločná opekačka rodičov s deťmi (špekačky pre deti sú zabezpečené). Na záver príjemne stráveného dňa spoločne zvalíme máj v parku pred obecným úradom.

Detail

Aktuality

25.05.2019

Oznámenie o úmrtí - Magdaléna Potančoková

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že vo veku 74 rokov zomrela naša bývalá občianka pani Magdaléna Potančoková naposledy bytom ulica 1. mája. Posledná rozlúčka so zosnulou Magdalénou Potančokovou sa uskutoční v pondelok 27.mája 2019 o 14-tej hodine v Dome smútku vo Vidinej.

Detail

22.05.2019

Zaburinenie pozemkov - upozornenie

Okresný úrad Lučenec, pozemkový a lesný odbor na základe poznatkov zistených pri kontrolnej činnosti upozorňuje všetkých vlastníkov , nájomcov a správcov pozemkov, aby udržiavali svoje pozemky v nezaburinenom stave pravidelným, dôsledným a predovšetkým včasným odstraňovaním burín, aby nedochádzalo k ich šíreniu na susedné pozemky.

Detail

21.05.2019

Dňa 07.06.2019 sa uskutoční ŠKOLSKÝ VÝLET

Dňa 07.06.2019 /t.j. piatok/ sa uskutoční ŠKOLSKÝ VÝLET – Ranč Megi, Poltár – časť Prievrana . Prosíme rodičov, aby deti doniesli do MŠ najneskôr do 7,30 hod. Do ruksaku treba zabaliť pitie v dobre uzatvárateľnej fľaške, jedno jablko, keks a pršiplášť. Obliecť dieťa vhodne podľa počasia a obuť pevnú obuv. Pred UV žiarením chrániť dieťa vhodným krémom, klobúkom, šiltovkou, príp. šatkou. Nedávať deťom peniaze a hodnotné veci, žuvačky alebo cukríky a pravdivo informovať o zdravotnom stave dieťaťa. Finančné prostriedky za dopravu a cestovné pripoistenie zabezpečí zriaďovateľ Obec Vidiná a finančné prostriedky za vstup do areálu financujeme zo ZRŠ.

Detail

21.05.2019

Naša MŠ sa zapojila do projektu „Naučme piť deti čistú vodu“

Projekt „Naučme piť deti čistú vodu“ si vyskúšalo už viac materských škôl. Medzi nimi nechýba ani naša materská škola, ktorej sa po prihlásení rozhodli nechať galón s pumpou. Detičky tak dostávajú vysokokvalitnú vodu bez chlóru a zároveň rieši pitný režim detí počas pobytu v MŠ.

Detail

16.05.2019

Oznámenie o zrušení trvalého pobytu

Ohlasovňa pobytu Vidiná na návrh občana Stanislava Ivana - oprávneného užívať byt č. 5 v bytovom dome Zvolenská 122/76, Vidiná, na základe predložených dokladov zrušil dňom 16.05.2019 trvalý pobyt občanovi Jánovi Slovákovi. Miestom nového trvalého pobytu uvedeného občana je obec Vidiná.

Detail

Všeobecne závävné nariadenia Obce Vidiná

Fotogaléria MŠ

14.05.2019

Deň matiek

Deň matiek

Škôlkári povedali svojim maminkám ako ich veľmi ľúbia a čo pre nich znamenajú...

Detail

16.04.2019

Morena

Morena

Zimu vyženieme, teplo prinesieme...

Detail