Navigácia

Obsah

Aktuality

02.07.2020

letné tábory

Letné tábory u Veveričky

Materská škola vo Vidinej a Obec Vidiná organizujú poldenný tábor Ježkovci pre deti z materskej školy vo Vidinej a celodenný tábor Veveričkovci pre deti od 6 do 9 rokov

Detail

30.06.2020

Letná škola remiesiel plagát

LETNÁ ŠKOLA REMESIEL

Ukážka tvorby tradičných hlinených omietok s možnosťou aktívneho zapojenia, tvorivé dielne na hrnčiarskom kruhu pre deti, remeselný jarmok, občerstvenie a iné.

Detail

09.06.2020

Oznámenie o doručení a uložení zásielky

Obec Vidiná v zmysle § 5 zákona č. 253/1998 Z. z. o hlásení pobytu občanov SR a registri obyvateľov SR v znení neskorších predpisov oznamuje občanovi: Michal Švec, trvale bytom Obec Vidiná, že mu bola dňa 08.06.2020 na Obecný úrad Vidiná doručená zásielka od odosielateľa Exekútorský úrad Banská Bystrica.

Detail

05.06.2020

10 odporúčaní

AKTUALIZOVANÉ - Informácie a usmernenia k šíreniu koronavírusu

V prípade, ak máte podozrenie na výskyt ochorenia COVID-19 ( koronavírusu) a vyskytli sa u Vás príznaky ako napríklad kašeľ, bolesti hrdla, dýchavičnosť, horúčka a zároveň počas uplynulých 14 dní ste navštívili krajinu s potvrdeným výskytom tohto ochorenia alebo ste boli v kontakte s osobou pozitívnou na koronavírus, odporúčame postupovať nasledovne:

Detail

01.06.2020

dotazníkový prieskum

Dotazník mapovania potrieb obyvateľov obce Vidiná

Vážení obyvatelia, radi by sme vás poprosili o vyplnenie tohto dotazníka, nakoľko je jeho cieľom zmapovať Vaše potreby, názory a predstavy pre účely krajšieho a jednoduchšieho života v obci. Po vyhodnotení budú odpovede zapracované do dlhodobej stratégie rozvoja obce. Ďakujeme

Detail

25.05.2020

Titulná strana

2. číslo máj 2020

V 2. čísle Vidinských novín sa dozviete: Vidiná v čase nákazy, aktuality zo života v MŠ, návrat k poslednej kultúrnej akcii Fašiangy vo Vidinej s karnevalom, predstavenie významnej osobnosti obce - Pavel Danko

Detail

10.04.2020

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Pripravili sme pre Vás jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie z našej obce vo Vašom mobilnom telefóne, alebo tablete. Stačí si zdarma nainštalovať mobilnú aplikáciu V OBRAZE.

Detail

Kalendár akcií

02.08.2020

Plagát

LETNÁ ŠKOLA REMESIEL

Ukážka tvorby tradičných hlinených omietok, tvorivé dielne na hrnčiarskom kruhu, remeselný jarmok, občerstvenie a iné.

Detail

15.08.2020

Hasičská súťaž

Hasičská súťaž - Memoriál Ondreja Pivku

Tohtoročné Haličské slávnosti síce museli byť zrušené, avšak bez podujatí k nášmu búčovu nezostaneme. V sobotu 15.augusta od 9.00 hodiny Vás všetkých pozývame na zápolenie dobrovoľných hasičských zborov aj so sprievodným programom.

Obec Halič

Fotogaléria MŠ

10.07.2020

Naša nová hudobná stena

Naša nová hudobná stena

Pre našich muzikantov sme pripravili hudobnú stenu, na ktorej si všetci veľmi radi zahrajú.

Detail

08.07.2020

ROZLÚČKA S NAŠIMI PREDŠKOLÁKMI

ROZLÚČKA S NAŠIMI PREDŠKOLÁKMI

Dňa 29.júna 2020 o 15:30 hod na našom školskom dvore prebiehala Rozlúčka s našimi predškolákmi. Samko a Anička z malej triedy si s pani učiteľkami pripravili pre našich predškolákov básničky a pesničku na rozlúčku. Predškoláci povedali svoje básničky a zatancovali nám zaujímavé choreografie. Na záver dostali osvedčenia a darčeky na pamiatku. Rozlúčka sa ukončila pohostením a rozkrájaním výbornej torty, na ktorej sme si všetci veľmi pochutnali.

Detail

Novinky o koronavíruse a ďalšie aktuality z nášho webu.
Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu.
×
Viac informácií