Navigácia

Obsah

Družstvo žiakov ročník 2009/2010

Družstvo žiakov ročník 2009/2010

     
       Kolektív chlapcov, ktorí sa venovali najznámejšiemu a najpopulárnejšiemu športu na svete so cťou, snahou, ale hlavne veľkou chuťou hájili farby obecného futbalového klubu Slovana Vidiná. Aj keď sa jednalo o žiacke družstvo, niektoré zápasy mali veľmi dobrú úroveň a kvalita spĺňala aj tie najprísnejšie kritériá. Snahu bojovať, aj keď sa v niektorých fázach nedarilo, mali všetci do jedného. Niekto prevyšoval talentom iný zase bojovnosťou a srdiečkom, čiže ak z toho urobíme končný sumár, bol to veľmi dobre odohraný futbalový ročník 2009/2010. Mužstvo žiakov sa umiestnilo na peknom 6. mieste, keď najlepším strelcom sa stal Patrik Čudovský s počom 34 gólov. GRATULUJEME!!!

     
     Ostatní strelci: Varga - 19, Koky - 8, Juríček - 7, Václavík - 5, Vantruba a Tóth - 3, Čupka a Končoš - 2, Kaplan a Šnúrik - 1 gól.

      
     Od novej sezóny sa budeme musieť s niektorými chlapcami rozlúčiť. Ich veková hranica už prevyšuje povolený rámec a preto by sme sa chceli aj týmto spôsobom poďakovať za ich nadšenie k futbalu a veríme, že im to vydrží pre radosť z toho čo ich baví, ale hlavne za skvelé reprezentovanie Obce Vidiná. ĎAKUJEME PEKNE. Týka sa to týchto futbalistov: Patrik ČUDOVSKÝ, Dávid VANTRUBA, Lukáš ČUPKA, Patrik KUBIŠ a Peter VÁCLAVÍK.

     Nový ročník sa veľmi rýchlo blíži a prípravy naň bude pomenej a preto by som sa chcel aj týmto spôsobom prihovoriť deťom, ale hlavne ich rodičom. Ak by ste chceli, aby aj vaše deti patrili do futbalovej rodiny, tak neváhajte a príďte sa pozrieť na nás a na našu prácu s nimi. Už teraz Vám za Vaše rozhodnutia ďakujem a teším sa na naše prvé stretnutia.

  

     S pozdravom Ján Končoš

 

Do kolektívu žiakov Slovana Vidiná v súťažnom ročníku 2009/2010 ešte patria:

Karol KONČOŠ, Lukáš ČUPKA, Dávid VANTRUBA, Marek RYBÁR, Lukáš JURÍČEK a Patrik KUBIŠ


Vytvorené: 27. 10. 2016
Posledná aktualizácia: 27. 10. 2016 21:58
Autor: