Navigácia

Obsah

Hokejový turnaj o pohár starostu

Dňa 14.01.2017 sa v našej obci uskutočnil Hokejový turnaj o pohár starostu obce Vidiná. Tento turnaj bol organizovaný dobrovoľnými hasičmi v spolupráci s obcou Vidiná.

Na tomto turnaji sa zúčastnili  3 tými dospelých: HEY TAXI, NO NAME, ČERVENÉ KRÍDLA a dva tými detí z Hockey club Lučenec. Počasie bolo pekné a nebolo ani veľmi chladné. Najskôr hrali proti sebe deti. Tieto odohrali dva zápasy proti sebe. Nasledovali zápasy dospelých. Títo hrali každý proti sebe. Počas celého turnaja bola dobrá atmosféra. Po náročných a vyrovnaných zápasoch bol určený víťazný tým. Na prvom mieste skončil tým HEY TACI. Na druhom mieste skončil tým ČERVENÉ KRÍDLA a na treťom mieste skončil tým NO NAME.

Týmto chceme poďakovať všetkým, ktorý sa zúčastnili tohto turnaja či už ako hráči alebo ako diváci ale aj tým, ktorý sa podieľali na spoluorganizovaní turnaja. Dúfame, že sa táto akcia stane pravidelnou súčasťou zimného obdobia a bude pribúdať súťažných tímov ale aj divákov.

Vytvorené: 1. 3. 2017
Posledná aktualizácia: 1. 3. 2017 11:16
Autor: Správce Webu